Home    Kilka słów o firmie

Obsługa Nieruchomości to firma której domeną główną jest kompleksowe zarządzanie nieruchomościami w Olsztynie jak i na terenie całego kraju. Obecnie firma składa się z trzech filarów:

1. Zarządzanie i administrowanie wspólnotami w Olsztynie i okolicach;
2. Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi na terenie całego kraju;
3. Nadzór nad realizacją inwestycji deweloperskich;

Uważamy, że rynek zarządzania nieruchomościami w Olsztynie jest przygotowany na innowacyjne rozwiązania, które proponujemy. Podstawową zaletą działalności są nowoczesne sposoby komunikacji z naszymi klientami. Korzystamy ze strony www, skrzynki email, poczty tradycyjnej, formularzy kontaktowych znajdujących się na naszej stronie, skrzynek pocztowych zamontowanych na zarządzanych przez nas osiedlach, systemu czatowania z naszymi zarządcami i kontaktowania się przez telefon. Monitorujemy każde z tych źródeł tak, by móc być z Państwem w stałym kontakcie.

Zarządzanie wspólnotami jest elementem, w którym widzimy ogromny potencjał. Najważniejszą rekomendacją dla nas jest wygląd zarządzanych przez nas osiedli. Dlatego też uruchomiliśmy zakładkę portfolio, w której mają Państwo możliwość zapoznania się z wyglądem administrowanych przez nas wspólnot mieszkaniowych w Olsztynie. Specjalizujemy się w budownictwie nowoczesnym, ofertę na zarządzanie kierujemy zarówno do istniejących wspólnot mieszkaniowych jak i do deweloperów.

Oferty na zarządzanie wspólnotami w Olsztynie dla każdego z osiedli przygotowujemy w sposób indywidualny . Po wizji lokalnej, zapoznaniu się z problemami osiedla, Państwa oczekiwaniami – przygotowujemy kompleksową ofertę na administrowanie wspólnotą mieszkaniową.

Uruchamiając nową odsłonę strony internetowej, mamy nadzieję, że będzie ona dla Państwa bardziej funkcjonalna i przejrzysta.

Firma składa się z młodych, ale bardzo wykształconych osób, będących profesjonalistami w swojej branży.

Zarządzanie nieruchomościami to nasza pasja, staramy się by nasza firma stała się pionierem w zarządzaniu nowoczesnymi wspólnotami na terenie całego województwa.

Polecane artykuły

David Long Womens Jersey