O Nas

 Home    O Nas

Obsługa Nieruchomości to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi w Olsztynie i w takich miastach jak: Gdańsk, Koszalin, Bydgoszcz, Mrągowo, Olecko i Gołdap. Dodatkowo świadczymy usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi. Jako jedyni w województwie zarządzamy biurowcem klasy A, a naszą specjalizacją jest zarządzanie wspólnotami nowoczesnymi, naszpikowanymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy swoją energię i ambicję w pracy łączą z wiedzą i innowacyjnością.

Obsługa Nieruchomości zatrudnia profesjonalistów z takich dziedzin jak: zarządzanie nieruchomościami, budownictwo, księgowość, administracja i konserwacja budynków. Zatrudniając licencjonowanych zarządców nieruchomości bierzemy 100% odpowiedzialności za obsługiwany obiekt

Gwarantujemy nie tylko kompleksowe zarządzanie nieruchomością, lecz także obsługę w zakresie inwestowania, utrzymania czystości i ochrony. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, dzięki czemu oferujemy profesjonalną pomoc w dochodzeniu należności z tytułu zadłużenia czynszowego oraz windykację długów. Jako jedyna firma w Olsztynie posiadamy również swojego doradcę ds. energii elektrycznej, co w rezultacie przekłada się na niższe koszty utrzymania budynku.

Nasza działalność ma na celu utrzymanie wysokiej wartości Państwa nieruchomości przy jednocześnie satysfakcjonującym poziomie kosztów. Zatrudniając nas jako właściciele nieruchomości, zostaną Państwo wyręczeni od wszystkich działań związanych z obsługą Państwa nieruchomości: począwszy od czynności technicznych i konserwacyjnych, poprzez działania administracyjne i prawne aż po utrzymywanie odpowiednich kontaktów z najemcami.

David Long Womens Jersey