Home    Oficjalne Otwarcie – Parku Karuzela Gołdap – 27 luty – zapraszamy

Przy ulicy Wojska Polskiego 8 w Gołdapi powstało nowoczesne centrum handlowe „Karuzela”. Otwarcie centrum nastąpi 27 lutego o godz. 11.00 i tego też dnia będzie można zrobić zakupy m.in. w sklepach z artykułami rtv-agd, spożywczymi, odzieżowymi, przemysłowymi, farmaceutycznymi. Na pierwszych klientów będą czekały super atrakcje oraz możliwość zdobycia ciekawych nagród. W dniu otwarcia można będzie zrobić zakupy w atrakcyjnych, promocyjnych cenach.

Centrum handlowe “Karuzela” jest pierwszą tak dużą galerią w Gołdapi. Tutaj w jednym miejscu, w samym centrum miasta znajdą się sklepy takie jak m.in.: Media Expert, Martes Sport, CCC, TOP Market, Apteka Arnika czy Chińskie Centrum.

Na osoby, które przyjdą 27 lutego do Centrum handlowego “Karuzela” czeka też mnóstwo atrakcji. Jedną z nich z pewnością będzie spotkanie z Przemysławem Opalachem, mistrzem świata federacji WBF w kategorii superśredniej. Dorośli będą mieli okazję porozmawiać ze światowej klasy bokserem, dowiedzieć się szczegółów z życia sportowca, zaś najmłodsi będą mogli poćwiczyć pod okiem mistrza swoje pierwsze ciosy. Dodatkową atrakcją dla dorosłych będzie możliwość zmierzenia się z siłomierzem, czyli zadania ciosu bokserskiego maszynie, która od razu zmierzy siłę uderzenia.

W dniu otwarcia, po uprzedni zarejestrowaniu się, kobiety w wieku 50-69 lat (które w ostatnich dwóch latach nie badały się mammografem), będą mogły skorzystać z darmowego badania mammograficznego w mammobusie. Na badanie można sie wcześniej zarejestrować telefonicznie pod numerami 42 / 254 64 10 lub 517 544 004. Akcja odbywa się w ramach Programu Profilaktyka Raka Piersi organizowanego przez Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki NFZ w Olsztynie.

Rak piersi, to najczęściej występujący u kobiet nowotwór złośliwy. Ryzyko zachorowania wzrasta po 50. roku życia. Badanie mammograficzne uważane jest za bardzo dobrą metodę umożliwiającą rozpoznanie choroby we wczesnym stadium, co z kolei zwiększa szanse na wyzdrowienie.

Zapraszamy do Gołdapi na otwarcie centrum “Karuzela”!

Polecane artykuły

David Long Womens Jersey